[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_single_image image=”99″ img_size=”full”][vc_single_image image=”100″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

 Texas

  • طراحان داخلی موظف به ایجاد فضایی هستند که از لحاظ کاربردی و زیبایی مطلوب باشد.
    برای انجام این کار، طراحان داخلی باید دید جامعی از فضای موجود یا هنوز
    ساخته نشده داشته باشند و تصور کنند که چه چیزی می تواند در این فضا ایجاد شود.
  • طراحان داخلی از دانش خود در بسیاری از رشته ها برای ایجاد فضایی موفق استفاده می کنند.

Our Solutions

طراح داخلی

جامعه طراحان داخلی آمریکا(ASID) طراح داخلی را چنین تعریف می‌کند: «متخصصی برای طراحی فضاهای داخلی، با عملکرد و کارایی بالا که تخصص خود را از طریق آموزش‌های رسمی کسب کرده‌است.»
طراح داخلیمستلزم آن است که تأکید بر برنامه‌ریزی، طراحی کاربردی و استفاده مؤثر از فضا که در این حرفه وجود دارد، در مقایسه با تزئین فضای داخلی بیشتر باشد. طراح داخلی می‌تواند پروژه‌هایی که شامل تنظیم فاصله‌های طرح اولیه را در داخل یک ساختمان و همچنین پروژه‌هایی که نیاز به درک درستی از مسائل فنی مانند آکوستیک، نور، دما، و غیره دارند را انجام دهد.
اگرچه یک طراح داخلی ممکن است لایه‌ای از فضا را بسازد، وی ممکن نیست فضا را بدون داشتن تصویب یک معمار بسازد. به همین دلیل است که بسیاری از طراحان داخلی تمام تحصیلات خود را برای یک معمار خوب شدن می‌گذرانند. طراح داخلی ممکن است مایل به تخصصهایی از انواع طراحی داخلی برای توسعه دانش فنی خاص به آن منطقه باشد.زیبایی در طراحی سایت مستلزم این است که دانش در زمینه طراحی داشته باشید تا بتوانید به بهترین نحو فعالیت کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]