[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_single_image image=”1691″ img_size=”full”][vc_single_image image=”1695″ img_size=”full”][vc_single_image image=”1694″][vc_single_image image=”1967″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

اجرای دکور طلافروشی بازارتهران (سینا)

طراحی دکوراسیون طلا فروشی در میزان جذب مشتری و فروش بسیار موثر است . از آنجا که طلا وسیله ای برای زیبایی است و اغلب مشتریان خانم ها هستند ، زیبایی دیداری بسیار اهیمت پیدا می کند . دکوراسیونی که مجلل و با شکوه باشد حس اعتماد و اطمینان را بیشتر جلب می کند و بازدید مشتری را به خرید منجر می شود . در ادامه به نکاتی در خصوص دکوراسیون طلا فروشی می پردازیم با ما در دکور نایس همراه باشید .

بررسی طراحی دکوراسیون طلا فروشی

علاوه بر موضوع زیبایی شناسی ، مسایل دیگری در طراحی دکوراسیون طلا فروشی واجب به نظر می رسد . مسایلی مثل امنیت و حفاظت در چنین فروشگاه هایی می بایست رعایت شود . چرا که طلا کالایی لوکس و گران قیمت است و دزدی از فروشگاه های طلا فروشی به سهولت انجام می شود . بنابراین پروسه طراحی داخلی طلا فروشی یکی از مهمترین و سخت ترین کارها در طراحی دکور مغازه است .

دکوراتور باید شناخت کاملی از طلا فروشی داشته باشد و بداند که طلا مانند سایر کالاها نیست که براحتی در دسترس مشتری قرار می گیرد . ویترین های مغازه طلا فروشی با ویترین بقیه مغازه ها فرق دارد و می بایست علاوه بر موضوع دکور و زیبایی بقدری ایمن باشد که خیال صاحب مغازه را تا درصد بسیاری راحت کند .

بهترین ویترین برای طلا فروشی ویترینی است که بدون نیاز به دراوردن طلا از آن بطور مداوم ، مشتریان قادر به مشاهده محصول باشند و هرگاه تصمیم نهایی برای خرید گرفتند بتوانند آن را در اختیار داشته باشند .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]