[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_single_image image=”1959″ img_size=”full” css=”.vc_custom_1613927335365{margin-bottom: 60px !important;}”][vc_single_image image=”1960″ img_size=”full” css=”.vc_custom_1613927377617{margin-bottom: 60px !important;}”][vc_single_image image=”1961″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]مستر اتاق خواب در دکوراسیون داخلی چیست؟

مستر اتاق خواب، یکی از فضاهای مهم خانه های معاصر به شمار می رود. این فضا که به عنوان بزرگترین اتاق یک خانه شناخته می شود، تقریبا در همه آپارتمان های لوکس معاصر وجود دارد. این اتاق خواب به زوج های جوان یا والدین یک خانواده تعلق می گیرد.

فضای بالای تخت را می توان با یک دکور زیبا تعریف کرد. ایجاد کمی عقب نشینی در بخشی از دیوار پشت تخت می تواند فضای مناسبی برای قرار دادن لوازم دکوراتیو به وجود آورد.

 

یک نورپردازی مناسب می تواند این دکور را زیباتر هم کند

تعبیه نور مخفی در دیوار پشت تخت محبوبیت زیادی دارد و در اکثر اتاق خواب های امروزی دیده می شود. این نور می تواند نقش چراغ خواب های سابق را ایفا کند.

نورپردازی فضای زیر تخت از دیگر ایده هایی است که شاید بدتان نیاید امتحانش کنید. استفاده از نور مخفی در حاشیه فضای زیر تخت می تواند بسیار برازنده باشد. اگر به دنبال یک اتاق خواب مستر خاص به تمام معنا هستید، این ایده را در ذهن خود داشته باشید.

 

اگر نیاز به فضای بزرگی برای پوشیدن و نگهداری لباس دارید

اگر نیاز به یک کمد لباس بزرگ، با اتاق پرو و آینه تمام قد و نیمکتی برای نشستن و پوشیدن کفش دارید، یک اتاق خواب مستر بزرگ برای شما ایده آل است. دلیل بوجود آمدن این اتاق‌خواب ها از ابتدا همین بوده است. پس اگر یک عاشق لباس هستید و بودجه کافی نیز در اختیار دارید، یک اتاق‌خواب بزرگ می تواند بهترین پاسخ برای نیاز شما باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]