10
فوریه

بهترین ترکیب رنگ کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس ، بسیار درخشنده است و به خودی خود نورهای آشپزخانه را بخوبی منعکس می کند ، روکشی که روی این کابینت کشیده شده ، باعث این درخشندگی است.

کابینت هایگلاس چگونه تولید می شود؟

برای تولید این متریال ، ضایعات و مواد دور ریز چوب طبیعی توسط دستگاه ، خرد و یکسان‌سازی می‌شود و خمیری یکنواخت بدست می آید که توسط چسب رزین و تحت گرما ساخته می شود.

کابینت هایگلاس به دلیل همین روکش ، خصوصیاتی به خود می گیرد که نمی توان از آن ها چشم پوشید ، این پوشش که پلکسی گلس نام دارد ، علاوه بر درخشندگی ، باعث می شود مقاومت این متریال نسبت به رطوبت ، خط و خش و گرما بیشتر شود ، حتی بسیاری از انواع آن ، در برابر اثر انگشت هم مقاومند و این بدان معنی است که جای انگشت شما بر روی درب های کابینت باقی نخواهد ماند.

کابینت هایگلاس سفید : سفید دقیقا پر طرفدارترین رنگ در بین رنگ های کابینت است ، چراکه این رنگ باعث می‌شود ، فضای آشپزخانه بزرگتر و پر نورتر دیده شود.

در آشپزخانه‌های کوچک ، پیشنهاد ما استفاده از رنگ سفید بدون ترکیب با رنگ های دیگر است. رنگ سفید هم با هر نوع دکوراسیونی مطابقت دارد.

کابینت هایگلاس رنگ چوب : رنگ طبیعت ، رنگ بکر زندگی است ، کابینت با رنگ و طرح چوب طبیعی یکی از زیباترین و جذاب ترین رنگ هاست ، اما استفاده از چوب واقعی به دلیل گران بودن آن برای همه امکان پذیر نیست.

اگر طرفدار دکوراسیون طرح چوب هستید، کابینت هایگلاس طرح  چوب ، بسیار شکیل است و باعث ایجاد حس صمیمیت در خانه شما خواهد شد.

See the source image

کابینت هایگلاس طوسی یا خاکستری : خنثی بودن رنگ خاکستری ، باعث می شود به راحتی با سایر رنگ‌ها ترکیب شده و زیبایی خاصی به آشپزخانه شما ببخشد ، خوب است بدانید رنگ امسال هم ترکیب دو رنگ خاکستری و زرد است که ترکیبی بسیار زیبا برای آشپزخانه هم هست.

کابینت هایگلاس دو رنگ : دو رنگ سیاه و سفید ، رنگ چوب و سفید ، سفید و قهوه ای و قرمز و مشکی رنگ های پر طرفداری هستند که خصوصا در آشپزخانه های بزرگ می توانند زیبایی بیافرینند.